2015 Yaz Dönemi Film Önerileri 2


sevgili arkadaşlar yazın tadını çıkartıyorsunuzdur umarım.
bir film önerim daha olacak ama özellikle belirtiyim ki bu bir ödev değil öneridir. izleyeceğiniz kaliteli filmler sizin dünyanızı ve düşüncelerinizi açacak.
bu geceki film önerim bütün bir dönem boyunca konuştuğumuz gerçeklikle ilgili. biliyorsunuz gerçekliğin kurgusal bişey olduğunu hep söyledik. diğer söylediğimiz şey ise bizim gerçek olarak kurguladıklarımızdan ziyade gerçek olmadığını bildiğimiz şeylerin örneğin sanatın televizyonun hikayelerin bizleri gerçek olandan daha fazla duygusal olarak etkilediği idi. sanatın büyülü bir şey olma özelliğini de şuan ki bilincimle buna bağlıyorum. yani hayat sanki orda dururken çok ilgi çekici veya dramatik değil gibi ama bir sanatçı orada gördüğüne dokunuşlar yapınca, baya ilgi çeken bizi duygusal anlamda etkileyen bir şeye dönüşebiliyor.
Kesinlikle çok utanıyorum çünkü ben de yeni izledim. paylaşmak ve yazınıza küçükte olsa bir katkı sağlamak için linki aşağıya yazıyorum. filmin yönetmeni tim burton filmin ismi ise big fish
emin olun pişman olmayacaksınız ve estetik dersinde konuştuğumuz konuları hatırlayarak izleyip, düşündüğünüzde katkısı büyük olacak….
sevgiyle kalın.

2015 Yaz Dönemi Film Önerileri 2” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.